AliExpress interneta veikals ar atlaidēm Latvijā?

Cik vienkārši ir iepirkties AliExpress lv, tikpat vienkārši, kā jebkurā Latvijas vai Eiropas interneta veikalā. Jums ir nepieciešama bankas karte, kura atbalsta maksājumus internetā. Parasti Jūs izmantojat PayPal akountu, kurš piesaistīts Jūsu bankas kartei, ar kuru var iepirkties AliExpress .com. Nopirkt preci AliExpress nav sarežģītāk, kā ebay.com . Jums ir jāizveido savs akounts AliExpress un jāsāk pirkt! Vienkāršāk ir izmantot Facebook vai Google+ akountu. Latvijā praktiski lielākajai daļai cilvēku ir Facebook akounts, tāpēc to var izmantot, lai iepirktos AliExpress interneta veikalā. Interneta veikals piedāvā ļoti daudz preču un cenas dažreiz ir tik zemas, ka AliExpress izkonkurē Latvijas interneta veikalus. Vienīgā priekšrocība starp Latvijas interneta veikaliem un AliExpress ir tā, ka Latvijā Jūs preci varat saņemt ātrāk, nekā no AliExpress.com Protams, ja gribam maksāt mazāk, iepērkamies AliExpress.com | Easy Online Shopping‎
 

‎AliExpress ir Ķīnas mazumtirdzniecības giganta AliBaba starptautiskajā grupā, kuras mērķis ir konkurēt tiešsaistes pārdošanas milžiem, kā Amazon un eBay.

Bet vai AliExpress ir droši iepirkties? Cik ilgs laiks paies kamēr saņemsiet preci un kas notiks situācijā, kad prece nenonāks līdz Jums? Vai AliExpress ir legāla interneta veikala platforma? Un vai jūs varētu kļūt par krāpšanas upuri, ja tur veiksiet iepirkšanos? Šīs atbildes mūsdienās vair nav tik aktuālas, kā pirms vairākiem gadiem.

Ja neesat veikuši pirkumus AliExpress, Jums jāzin, ka tas ir milzīgs tiešsaistes mazumtirgotājs, kas pieder „The Alibaba Group”, kura ir vairāku miljardu dolāru kapitālsabiedrība un tā aizsākumi sākās kā Ķīnas uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas portāls, kautkas līdzīgs uzņēmumu biržai. Kopš darbības uzsākšanas, uzņēmums ir paplašinājies un izveidojis saikni starp uzņēmumiem un patērētāju.

Lai sniegtu jums priekšstatu par to, cik liels uzņēmums ir Alibaba, presē tika publicēti vienas dienas pārdošanas rezultāti, kuri sasniedza apgrozījumu vairāk nekā 25 miljardi ASV dolāru tieši Singles dienā (11. novembrī).

‎AliExpress ir Alibaba tiešsaistes patērētāju tirdzniecības platforma starptautiskā mēroga pircējiem. Tas ļauj mazajiem uzņēmumiem Ķīnā pārdot preces klientiem visā pasaulē. Tāpat kā Amazon, interneta veikalā var atrast gandrīz visu. Atšķirībā no Amazon, visi AliExpress pārdevēji ir iesaistīti, kā trešās puse: pats AliExpress neko nepārdod. Viņi vienkārši nodrošina tirdzniecības platformu, par kuru ietur no pārdošanas apjoma komisijas procentus.
Kāpēc AliExpress daudz precēm ir zemas cenas?

Ja pārlūkojat dažus produktus, kas atrodas interneta veikalā AliExpress, jūs droši vien pamanīsiet, ka daudzas cenas ir patiešām zemas. Kāpēc tā ir?

Pirmkārt, pastāv iespēja, ka jūs pērkat preces tieši no ražotāja, kas samazina pārdošanas izmaksas Jums. Ražošanas izmaksas Ķīnā ir diezgan zemas, salīdzinot nekā citās valstīs. Tas arī veicinā intelektuālā īpašuma tiesību aktu neievērošanu.

Elektronikas precēm ir fantastiski zemas cenas AliExpress, jo tās tiek ražotas Ķīnā, un jūs varat tās iegādāties tiešā veidā, izvairoties no mazumtirdzniecības uzcenojuma uz vietas veikalā.

Otrā iespēja, kapēc prece ir ļoti lēta, tā varbūt viltota vai krāpnieciska (vai daļēji krāpnieciska, piemēram, GooPhone I5 gadījumā). Ķīna ir pazīstama kā viltotas produkcijas lielākā ražotāj valsts, un AliExpress interneta veikalā var tikt pārdotas šādas preces.

Jūs varat saņemt visu veidu viltotus priekšmetus no elektronikas līdz apģērbam. Daži pārdevēji ir pazīstami arī par to, ka viņi krāpj pircējus, pirms tie saņem preci un pēc tam pazūd ar naudu.

Cik ilgā laikā saņemam preces no AliExpress?

Visām AliExpress tirgotajām precēm ir paredzēts piegādes laiks produkta lapā, un tas parasti ir no 20 līdz 60 dienām. Jā, divi mēneši ir ļoti ilgs laiks, lai gaidītu kaut ko, ko esat nopircis interneta veikalā! Pēc daudzu cilvēku pieredzes aptuveni divas nedēļas ir vidējais laiks, kas nepieciešams, lai saņemtu preci no AliExpress.com , bet jums noteikti būs nepieciešama pacietība, lai preci nopirktu un to saņemtu tieši no Ķīnas.

Visiem sūtījumiem (pat tiem, kam ir bezmaksas piegāde) būs izsekošanas(tracking number) numurs, tiklīdz sūtījums tiks izsūtīts no pārdevēja puses, taču var paiet nedēļas, lai faktiski preci nosūtītu uz Jūsu adresi, pirms tiek pievienots izsekošanas numurs. Pēc tam jums ir iespējai sekot pakai, jo tā ceļo pa dažādiem Ķīnas pasta centriem, un pēc ilgas gaidīšanas ierodas muitas iestādē.


‎Ja pēc 10 dienām nav izsekošanas numura, jums jāvēršas pie pārdevēja. Jūs nevarēsiet celt pretenziju pārdevējam, ja nav norādīts piegādes laiks, kamēr nav pārsniegts maksimālais piegādes laiks.

Sešu gadu laikā veicot pirkumus par vairākiem simtiem euro interneta veikalā AliExpress, man bija tikai divi gadījumi, kad prece netika piegādāta un nauda tika atgriezta bankas kartē.  Pārdevējs piedāvāja preci vēlreiz nosūtīt un, protams, es abus iepakojumus saņēmu apmēram mēnesi vēlāk.

aliexpress.mcdizains.com

Aliexpress


 

4 comments:

  1. Patlaban AliExpress preču piegādātāji var izvēlēties eksprespārvadājuma firmas: UPS, FedEx, DHL, TNT, EMS, TOLL, e-EMS, ePacket, China Post, HongKong Post, Singapūras pasts, Šveices pasts, Zviedrijas pasts, Krievijas aviosabiedrība, Speciālā līnija-YW, DHL Global Mail un SF Express un citus AliExpress preču piegādātājus.

    ReplyDelete
  2. Nopirktās AliExpress preces piegādes metodes ir noteikušas piegādātāji. Vēlams tieši sazināties ar piegādātāju, lai iegūtu plašāku informāciju par piegādi. Lai sazinātos ar piegādātāju, jūs varat doties uz produkta informācijas lapu vai veikalu un noklikšķināt uz Sazināties tūlīt, lai nosūtītu ziņojumu.

    ReplyDelete